Brother Innovis 10 (Kód produktu: )

New
Brother Innovis 10
Brother Innovis 10 Brother Innovis 10 Brother Innovis 10

Šijací stroj Brother Innovis 10  má nový moderný dizajn,  je  veľmi tichý  a spoľahlivý.  Šijací stroj  je  ovládaný mikroprocesorom je  vybavený displejom a 16 - timi druhmi stehov. Disponuje všetkými typmi stehu potrebnými pre bežné šitie, včetne štyroch typov plnoautomatickej gombíkovej dierky.   Na LCD displeji  vždy  zobrazuje aktuálne nastavený typ stehu, jeho šírku i dĺžku. Druh  stehu sa nastavuje jednoduchým otáčaním kruhového voliča na čelnej strane stroja.

Má možnosť voľby polohy ihly pri zastavení stroja, čo je výhodné pri šití v rohoch. Má  vybavenie ,  automatickým navliekačom ihly. Taktiež oceníte i alternatívne ovládanie rýchlosti stroja, ovládacím pedálom alebo posuvným regulátorom na hlave stroja.Pre  spoľahlivé ,  podávanie  všetky  druhy látok má  sedembodové podávacie zúbky.. Samozrejmosťou je i možnosť naprogramovania automatického zapošitia na začiatku i konci stehu. Pracovný priestor stroja je osvetlený moderným a úsporným typom osvetlenia - LED diódami s extrémne dlhou životnosťou a jasným svetlom. 

V prípade  výpadku  elektrického  prúdu,  má  zabudované  zariadenie  na  došitie modelu.

Je to nový,  bezporuchový , šijací stroj, ktorý prešije  bez problémov aj 10 vrstiev látok, v terajšej dobe výborný  na šitie rúšok. 


Cena: 270.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH